Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, hogy az...

Hol tudom megnézni, hogy az én alapképzésemre milyen mesterképzéseket választhatok?

Figyelt kérdés
BCE ÉTK élelmiszermérnök
2016. jún. 2. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:

1 perccel azután, hogy kiírta, megtaláltam.


Mit jelent, hogy kreditelismertetéssel, piros nyíllal vafy simán zölddel van jelölve?

2016. jún. 2. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Van ahova ha felvesznek akkor azzal le is van tudva. De van ahol csak a kreditek egy részét fogadják el akkor kell az első szemeszterben egy pótló vizsgát tenni. Hogy bizonyítsd ugyanaz az alap tudásod megvan mint a többi olyan hallgatónak, akik arról az alapszakról jöttek amire konkrétan ráépül az adott mester és így tudjatok haladni. Ezért van hogy valahova alapból nem vesznek fel ha más az alapszak, van ahol pirossal van hogy nagyjából okés, meg van ahova teljesen minden megfelel.
2016. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2016. jún. 2. 12:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!