Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanulás. Régi tantárgyak...

Továbbtanulás. Régi tantárgyak felelevenítse, segítség (Tanárok)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

- Nem muszáj elolvasni ezt a részt.. ---

Most fejeztem be egy szakképző iskolát, szóval van egy szakmám. Suli az elég béna..(Magyar[Valami halandzsa volt..., szóval semmi nyelvtan, se irodalom], Matematika[Hát lényegében csak ismételgetések voltak meg ilyesmik..].. Többi viszont szinte nem is volt... Volt társadalomismeret, természetismeret, de amiket ott tanultunk az szerintem az alap műveltség lenne, szóval lényegében semmi újat nem tanultam, legalábbis én...

Fizika, kémia, biológia egyáltalán nem volt...

- ---


Most viszont mennék továbbtanulni, két éves érettségire, nappali tagozaton. Angolból és biológiából szeretnék emelt szintű érettségit tenni.

Azt szeretném megkérdezni, hogy miket nézzek át:

- matematikából.

- magyar nyelvtanból.

- magyar irodalomból.

- kémiából.

- fizikából.

- biológiából.

- földrajzból.


Tudnátok tantárgyanként vázlatozni?


Köszönöm a szíves segítséget!



2016. jún. 2. 21:42
 1/2 sadam87 ***** válasza:
100%
Az interneten megtalálhatóak az érettségi követelmények, ott vázlatosan össze van szedve mire van szükség (tanulásra önmagában ez természetesen nem alkalmas, de megtudod belőle, mit kell egyáltalán megtanulni). Arra figyelj, hogy az érettségi követelmények 2017-től változnak!
2016. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Figyelembe veszem, köszönöm!

2016. jún. 4. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!