Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tanultam egy árva szót se...

Nem tanultam egy árva szót se emelt bioszra, ötlet hogy mit csináljak? Ha most állok neki még is mit nézzek át?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a szóbelim hehe, egy éjszakám van.

De valahogy nem hat meg a dolog pedig ezen múlik minden és egyszrűen nem tudom rávenni magam.



2016. jún. 5. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Csinálsz egy liter kávét és majd alszol holnap.

Mentjük, ami menthető.

Két lehetőséged van:

1. Vagy megtanulsz pár tételt (felét/harmadát) jól, vagy

2. Minden tételt próbálsz átolvasni, ez felületesebb tudást ad, de kevésbé ér váratlanul egy-egy kérdés

2016. jún. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

van esélyem így kb. 25 pontra?

Mondjuk a második pont esetén?

2016. jún. 5. 22:27
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetséges. Szerencse kérdése. Max. pont is, ha pont azt húzod, amit a legjobban tudsz. Csak adj esélyt a sorsnak, olvass sokat! Ha nem adsz neki esélyt és nem tudsz semmit, akkor nem tudsz belehúzni se! :) Kalappal!
2016. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy de ma este imádlak!!!!!
2016. jún. 5. 22:50
 5/16 anonim válasza:
Hogy sikerült? 😊
2016. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

9-re megyek úgyhogy még gyerek az idő.

Az alvás meg a gyengék kávéja.

Most egy tanuló társra lenne leginkább szükségem úgy jobban meg maradnak bennem a dolgok. :)

2016. jún. 6. 01:11
 7/16 A kérdező kommentje:

imádok last minute tanuló lenni

holnapra nagyon friss lesz az egész 4 témakör pipa

embertant kell ismételnem

idegrendszert és a genetikát bevágni és viszontlátásra

2016. jún. 6. 02:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Remélem sikerült átnézned, és ne izgulj , mert nagyon kedvesek és mindenre amire csak tudnak rá fognak vezetni , hogy a legtöbb pontot ki szedjék belőled majd :) kiváncsi vagyok mit húztál és hogy ment , majd írd meg légyszi !:) Drukkolok :D
2016. jún. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy sikerült:D
2016. jún. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bioszból nem is nagyon lehet különválasztani az írásbelire, és szóbelire való felkészülést, nagyjából ugyanazt kell tudni...
2016. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!