Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kontinens fogalmát hány...

A kontinens fogalmát hány évesen kell ismernie egy gyereknek?

Figyelt kérdés
Egy 7,5 éves, 2. Osztályos, amúgy átlagosan jól teljesítő kislányról van szó. Meglepődtem, hogy nem tudja. Azt mondta még az Afrika egy ország. Tudom, hogy nem tanulták, nincs földrajz, de pl fura, h otthon sem meséltek neki erről.
2016. jún. 6. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de még 7,5 fél évesen annyira nagy bajnak nem mondanám ezt. Hallottam én már cifrábbakat is. Valóban ritkának mondható az ilyesmi, de attól még előfordulhat, hogy nem tudja, még akkor is, ha jó családban nevelkedik. Ha már 9-10 éves lenne, azt mondom érdekesebb a történet.
2016. jún. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"- Mi baj biró sógor hogy úgy ki van kend kelve a képibül?

- Ki ütött a háboru sógor!

- Hun?

- A muszkáknál.

- Oszt hun vannak azok a muszkák?

- Áprika országba.

- Áprika országba? Hun a za Áprika ország ö. m. a f.?

- Tuggya fene sógor valahun Amerikába."

2016. jún. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


" A magyar nyelvi vizsga egyik feladata egy erről szóló szövegértés volt. Benne ilyen szavakkal, mint: mozgalom, jelkép, szimbólum vagy a kontinens. Egy negyedikes gyerek még földrajzot sem tanul, ezért nem várható el tőle, hogy tudja, mi az a kontinens. "

2016. jún. 6. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!