Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért eltanácsolhatnak az...

Ezért eltanácsolhatnak az intézményből? Többi lent.

Figyelt kérdés

Hát belevágok rögtön a közepébe , tudom az iskola internet (wifi) jelszavát bár nem azért hogy netezzek meg ilyenek hanem mivel az iskolai számítógép(laptop) megadta magát és amíg nem csinálták meg addig az enyémen volt az internet tehát elvittem ezen néztük a filmet a wordot a powerpointot végül is ezzel tanítottak a tanárok illetve még ezen segítettem egyik tanáromnak. Sajnos az egyik kedves" osztálytársam ellopta ezt a jelszót és most a fél osztály ezen az interneten van, Ez egy Wi-fi internet volt attól függetlenül a router menüjébe simán belehet menni, ebből lehet bajom?

Attól tartok hogy eltanácsolnak e miatt, többet nem írok nem szeretném hogy kiderüljön hogy kivagyok szeretnék tanácsot és véleményt kérni tőletek!!

Köszönöm!



2016. jún. 6. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj a rendszergazdának, hogy így jártál, változtasson jelszót.
2016. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, de eléggé bunkóak sajnos, lehet hogy másnak kéne osztály főnőknek említettem ezt a biztonsági rést hogy szóljon valakinek de a rendszergazdákkal nincs ő se jóban illetve a tanárok sem nem csinálnak azok semmit csak vannak, így nem tudom mi legyen.
2016. jún. 6. 22:24
 3/5 A kérdező kommentje:
A router menüje is alap beállításon van tehát bejön a weboldal kéri a felhaszn.és a jelszót, admin mind a kettő sima gyári, ez a baj, ezen kéne változtatni.
2016. jún. 6. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
ezért nem bocsájthatnak el.
2016. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mivel tudnák szankciónálni?
2016. jún. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!