Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logisztika (nemzetközi szállít...

Logisztika (nemzetközi szállítmányozás) felsőfokú szakképzés?

Figyelt kérdés

Aki logisztikában akar elhelyezkedni, annak ugyebár tudni kell valamilyen idegen nyelvet.

Én 13 évig tanultam angolt, de nincs nyelvvizsgám (ami késik nem múlik). Most jelentkeztem nemzetközi szállítmányozásra, szakképzésbe Debrecenbe. Ott tanítanak majd valamilyen nyelvet vagy alap elvárás, hogy már perfekt tudjunk?

Annyira idióta vagyok, hogy ezen csak most kezdtem el agyalni. Tanultam én németet, de nem ment az a nyelv, nem nekem való. Most magamtól elkezdtem kicsit olaszt tanulni, de tanár nélkül nem haladok valami fényesen. Szóval ezen a szakképzésen már elvárják, hogy tudjon valaki pl németül? Vagy nincs kifejezetten külön oktatás erre, csak a munkahelyek kérik a nyelvet?


2016. jún. 7. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Nemzetközi gazdálkodás(nki.logisztika és száll. szakirány)-on vagyok Debrecenbe és annyit tudok mondani, hogy nekünk van angol/német óra (haladó), ilyen üzleti szaknyelv. Nekem angol B2(középfokú) nyelvvizsgám van és ki tudom vele váltani, szóval nem lehet nehéz.
2016. júl. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!