Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az számíthat az...

Szerintetek az számíthat az érettséginél, ha nem mentem el egy előkészítő órára sem az adott tantárgyból?

Figyelt kérdés
ugye hetente volt az írásbeli után a szóbelire előkészítő óra, én kihagytam, ebből esetleg az jöhet le hogy nem érdekel az egész, ez beleszólhat a szóbelibe, mert utólag bánom, hogy nem mentem :/
2016. jún. 8. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normális a tanár, nem ez alapján fogja értékelni a szóbelidet. És az, hogy nem mentél előkészítőre, nem jelenti azt, hogy nem érdekel. Nálunk is volt előkészítő és én sem mentem, mert feleslegesnek éreztem, anélkül is ugyanúgy fel tudok készülni. Szerintem ez semmit nem fog befolyásolni az érettségidnél:)
2016. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hú hát remélem így lesz :)
2016. jún. 8. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!