Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lesz nehéz a Python-t...

Mennyire lesz nehéz a Python-t kellően megtanulni emelt érettségire?

Figyelt kérdés

Jövőre szeretnék informatikából emelt érettségit csinálni, idén megcsináltam a közepet jó eredménnyel viszont ebben ugye nem volt semmi programozás és ugye az emeltben az van.


Python programozási nyelv mellett döntöttem, ezt ajánlották legtöbben, és elvileg kezdéshez ez megfelelő.


Viszont nem tudom hogy álljak neki, Gérard Swinnen: Tanuljunk meg programozni Python nyelven könyvet letöltöttem, elkezdtem olvasni.. Elég lesz ez? Illetve kb. mennyi idő lenne rendesen felkészülni rá? Érdekel a dolog, csak nem tudom mennyire meg tanulható, ennyi időn belül.


Válaszokat köszi!



2016. jún. 9. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a könyv bőven elég az érettségihez és a nyár végére túl is lehetsz rajta.
2016. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én idén emelteztem, és Python-t használtam, amit január óta használok. A programozás része 45/45 lett.
2016. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ment a zöld pacsi!
2016. jún. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!