Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 1 napot a nyári...

Hogyan tudnék 1 napot a nyári gyakorlatból máskor ledolgozni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akivel távkapcsolatban vagyok elég régóta és úgy szoktunk egyenlőre találkozgatni hogy mindkettőnk felmegy Pestre,és hogy mostani találkozó is ott lenne de beleesik a nyári gyakorlatba, és megkérdeztem az oktatót hogy a nyári gyakorlatból még 1 napot se lehet ledolgozni máskor, és az igazgató azt mondta hogy ha az oktató még augusztusban se engedi hogy ledolgozzam akkor ő elenged ha olyan indok van, és szeretném hogy elengedjen csak nem tudok indokot mondani hogy hova megyek, mert gondolom abba nem segítene hogyha azt mondom neki hogy találkozok barátnőmmel Pesten ekkor és ekkor, és szeretnélek megkérni titeket arra hogy valami ilyen indokot tudnátok-e írni nekem? Orvosi igazolás és egyéb igazolásokat se fogadnak el, 140 órát le kell dolgozni nyáron.A találkozás hétköznap lenne mert barátnőm szülei akkor tudnak felmenni egy vizsga miatt, és ezért fontos ez a nap mert eddig csak 5-6 órákat szoktunk találkozni,de most az egész napot vele tudnám tölteni.Remélem hogy tudtok nekem segíteni, előre is köszönöm!

2016. jún. 9. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Családi okok/ személyes okok. Ezt nem illik firtatni, és végül is igaz-e. Természetesen nem biztos, hogy elenged, de itt már szerintem jobban függ attól, hogy elengednek-e, hogy rendesen dolgozol-e, különben megbízható vagy-e, esetleg felajánlod-e, hogy pótolnád, viszont ez sajnos halaszthatatlan családi ok, mint hogy milyen kifogást találsz ki. (Főleg, hogy orvosi igazolást sem fogadnak el.)
2016. jún. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen gyakorlat?

Eladói?

2016. szept. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!