Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már ilyen,...

Veletek is volt már ilyen, hogy vizsgák idején rosszul voltatok?

Figyelt kérdés
Most érettségizem, és az orvosira szeretnék menni. Nemrég voltam szóbelizni, és mindegyik szóbeli előtt egy nappal és utána is rosszul voltam. A közép írásbelikkor is, abban a 3 napban. Fáj a fejem, hányingerem van, fáradt vagyok, és szerintem a stressztől, de nem tudok mit tenni ellene. A vizsgáim nagyon jól sikerültek, nem lenne okom ekkora izgalomra, mégsem tudom legyőzni, még akkor sem, amikor már kijöttem a szóbeliről. Utána este úgy éreztem, alig tudok mozogni, olyan fáradt vagyok. Elég izgulós vagyok, de ez szerintem több annál. Félek, hogy mi lesz az egyetemen, ott is ez lesz-e, bírni fogom-e. Lehet csak túlizgulom az egészet, szerintetek mit tegyek ellene? Hogyan tudnám leküzdeni? Veletek is volt már ilyen?
2016. jún. 10. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, sőt, nekem még a gyomrom is hazavágja (hozzáteszem ez csak egyetemen kezdete óta van, érettségire tanulás nélkül bulikról jártam mosologva). magyarul nem tudok enni egész nap, vizsgaidőszakban mintha lefogynék 10 kilót, a vizsga napján állandóan megy a hasam.


de már megszoktam, nemsokára úgyis végzek:D

2016. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És tudsz mellette tanulni? Nekem az a gond, hogy ilyenkor inkább feküdnék, és semmit nem csinálnék, de hát ezt az egyetemen majd nem nagyon fogom tudni megtenni..
2016. jún. 10. 16:23
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha belemerülök nagyon a tanulásba akkor az eltudja vonni annyira a figyelmem, hogy ne izguljak. idővel megszokod:) amúgy a legrosszabb az, ha tétlenül fekszel, ha lekötöd magad akkor elmúlik a stressz.
2016. jún. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Remélem így lesz.
2016. jún. 10. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd egyetemen hozzászoksz. Én is ilyen vagyok, pláne közvetlenül vizsga előtt hányingerem van, megy a hasam és majd elájulok, vagy épp rám jön a sírhatnék. Én sajnos eddig nem találtam rá megoldást, pedig már jó pár évet lehúztam az egyetemen.
2016. jún. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!