Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi kerül be így az ěrettsěgi...

Mi kerül be így az ěrettsěgi bizonyítvănyomba?

Figyelt kérdés
Ěrettsěgit tettem öt tantărgyból(kět szóbeli van měg hătra) de ezen kívül korăbban infóból ill most kěmiăból nem mentem be a szóbelire. Az ěrdemjegy így ěrtelemszerűen 1,de erről mm az informatikăról anno csak egy papírt kaptam h ennyi lett ezzel mehetek javítani(első javítóvizsgăt tehet). Most hogy lesz ez benne a bizonyítvănyomban? Egyăltalăn belekerül?Vagy hangosan felolvassåk az eredményeket?

2016. jún. 13. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mentél be a szóbelire?

Akkor abból a tárgyból meg kéne ismételned az érettségit

Vagy hogyan lesz meg az öt tantárgyad ami kell ahhoz,

h érettségi bizonyítványt kapj?

2016. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kapsz bizonyítványt míg nincs meg öt tantárgyból legalább a kettesed, csak tanúsítványt kapsz.
2016. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az öt tantárgyból az érvényes érettségid (vagyis ha legalább kettest értél el ezen tárgyakból), akkor kapsz bizit, azon tárgyakból pedig, amikből nem voltál szóbelin ilyen külön papírt kapsz
2016. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebb mint öt tárgyból van meg a teljes érettségid, akkor nem adják oda a bizit (amíg meg nem csináltad ötből az írásbeli-szóbelit) Máskor inkább menj be a szóbelire, mert ha ott kettest elérsz az még mindig jobb, mintha be sem mész
2016. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nyomom a zöld kezet :)


Ne aggódjatok, megvan az 5 tárgyam így is :D

Magyar, töri, matek közép szinten és emelt német, emelt biosz :))))

Kicsit túlvállaltam magamat, és nem akartam rosszabb érettségit kapni, akkor inkább legyen teljesen rossz...(tudom, kicsit hülye elv, de ez van :) )


Akkor ezek szerint bizi és a papírok. :)


Fel is olvassák am a jegyeket v a %-ot v ilyesmi?

2016. jún. 13. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Mikor mész magyar, töri szóbelire?
2016. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jövő héten. De ennek mi köze a kérdéshez?
2016. jún. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!