Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ti mit tennétek?

Mit csináljak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Megbuktam egy 8 kredites tárgyból mert kikaptam a legszemetebb tanárt, aki addig kérdezett míg meghúzhatott vmiért. Szóval még el kell mennem belőle még egyszer. És van még egy tárgy amit idén másodjára vettem fel, és még abból is le kéne vizsgáznom.

Mit csináljak? Jövő hét kedden van vizsga a 8 kreditesből, a másikból meg szerdán, de együtt a kettő kivitelezhetetlen. De ha a 8krediteset uv-hétre rakom eleve de megbukok a másikból akkor az szintén gáz. Szerintetek mi legyen?


2016. jún. 14. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy gondolod, hogy lehetetlen egymás utáni napokon megcsinálni, tedd a 8 krediteset az UV hétre - én amúgy is azt tenném. Még ha az egyikből meg is vágnak, amit esetleg már nem lesz időd javítani, akkor is kb. minden jobban hangzik, mint egymásra halmozott vizsgaidőpontok miatt több vizsgát is elrontani.
2016. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hasonló helyzet van nálam is.

szerintem ne tedd őket egymás mellé. mármint egymás utáni napokra ne. akkor nem fogsz tudni egyikre sem felkészülni rendesen.

de le kedden a 8 kreditest. uv héten meg a másik tárgyat. ha ne adj isten megint nem jön össze a 8 kredites,akkor max mész abból is utóvizsgázni. de remélhetőleg sikerül. és uv hétre már csak egy vizsgád marad.

tényleg ne tedd egymás mellé őket. pont most jártam így,hogy egyik sem sikerült, nem tudtam elég figyelmet szentelni nekik. jobb külön-külön héten letenni. vagy ha más nem akkor pár nap eltéréssel.

2016. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Készülj a nyolc kreditesbe, mert az most még a fejedben van, és ezt vedd komolyan. A másikra is jelentkezz be, próba szerencse alapon, hátha sikerül elsőre keddi vizsga utáni tanulással elkezdve.
2016. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!