Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem túl sok 15...

Szerintetek nem túl sok 15 perc egy szóbeli felelethez?

Figyelt kérdés

érettségi.

ha én tudok egy tételt teljesen, azt 6 percben eltudom mondani tökéletesen, ezt már teszteltem is, nem értem miért nem 10 perc ez a felelet..


2016. jún. 14. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki nem tudja folyékonyan, azzal elbeszélgetnek. És az nem 6 perc.
2016. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, és aki tudja? az 10 percig ül csendben. mert van olyan tétel amiről tényleg nem lehet többet beszélni, ha tudod eldarálod 5 perc alatt úgy hogy minden benne van
2016. jún. 14. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha elmondtál mindennt és a tanárnak sincs kérdése,akkor megköszöni és kész. Felállsz és húzod a következő tételt
2016. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy kevésnek érzem ahhoz képest, hogy milyen hosszú tételeink vannak. Remélem, bele fogok férni a 15 percbe.:S
2016. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sem sok. Magyarból 2 tételt kell "eldarálnod" 15 perc alatt. Ha olyan szerencséd van, hogy nyelvtanból kihúzol egy másfél oldalas tételt, irodalomból pedig az alja is 2 oldal, akkor kell a 15 perc.

Egyébként jó neked, hogy ilyen jól bevágtad az összes tételt... :D

2016. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, a magyar más, én a földrajzra gondoltam pl. meg az infóra :)
2016. jún. 14. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:

jaaa, az más. :)

tavaly infóból kb 5 percig feleltem én is, a gyakorlatot pedig felkészülés alatt kellett megcsinálnom(tömörítés). még így is sok volt a 30 perces felkészülési idő..

2016. jún. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!