Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Metropolitán MOZGÓKÉPKULTÚRA...

Tamas243 kérdése:

A Metropolitán MOZGÓKÉPKULTÚRA ÉS MÉDIAISMERET ALAPSZAK-ra jelentkeztem, de mit kell csinálni a 3. felvételi fordulóban? (töbi lent)

Figyelt kérdés
A Metropolitán MOZGÓKÉPKULTÚRA ÉS MÉDIAISMERET ALAPSZAK felvételin eljutottam a 3. fordulóba, ahol valami fotóetűd-öt kell vinni és prezentálni. Na most én ilyet soha nem csináltam, és interneten se találok konkrétumot, mivel itt valami beszélgetés is lesz. Na az lenne a kérdésem,hogy igazából mit is kérnek itt? Mire számítsak? 100 ember-nek kell fotók-ról előadást tartanom? de akkor itt hol a beszélgetés? Remélem valaki aki ezen végigment le tudja írni,hogy mi volt és mit kellet :D Bocsi, de izgulós vagyok és szétrág az ideg, ha nem tudom elképzelni,hogy mi fog történni :S

#beszélgetés #felvételi #Metropolitan #3.forduló #fotóetűd
2016. jún. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj egy e-mailt a sulinak. Lehetőleg ne a tanárnak, aki dönt a felvételedről, hanem valami info-s e-mailre. De nem hinném, hogy semmi anyag nincs hozzá ilyen könyvekben vagy oldalakon. Ha Youtube-on is rákeresel, kihoz valami olyasmit. Nem fogjék a szádba rágni, arra kíváncsiak, magadtól mire vagy képes. Ha semmit nem adtak meg, szabadon válassz valamit.


Sajnos nem tudom, ott mire számíts, de hasonló felvételin már mentem keresztül, nem arra kíváncsiak, hogy szerzel minél több infót, hanem, hogy magadtól, azzal amit ők adnak, mit hozol össze. :)

2016. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fotóetűdöt kell vinni, az az jelenti, hogy valamilyen módon művészi fotót kell készítened, és arról beszélned, mi improvizált (milyen hatással volt rád a fotó készítésének pillanatában a hely, és mi volt a kialakulási körülménye a fotónak, mi inspirált téged a fotó elkészítésére, (azon kívül, hogy feladat volt és meg kellett csinálnod) és mi tudsz elmondani a fotóról, milyen érzelmekre gondolsz, gondoltál közben?
márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!