Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol szóbelire hogy készüljek...

Angol szóbelire hogy készüljek, ha még sosem "feleltem" angolból?

Figyelt kérdés
Egyszer volt olyan, hogy beszéltem egy témáról, de más.. Szituációt még életembe nem csináltam és képleírást sem. (a sulis tanár semmit nem tanított, magántanárhoz pedig nem jártam) 84%-os lett az írásbelim, és nem szeretném 4-re lerontani, de egyszerűen semmi tapasztalatom nincs az angol szóbeli részével. :S :(
2016. jún. 17. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Osztálytársaddal próbáljátok el.

Lehet például ruhavásárlás, étterem, programmegbeszélés, útbaigazítás.

A képes feladat nem képleírás, hanem témakifejtés két kntrasztos kép alapján pl város-falu, kutya-madár, tv nézés-kirándulás, téli-nyári üdülés, utazás tömegközlekedéssel vagy kocsival vagy biciklivel, elegáns ruha vagy laza.

2016. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!