Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Végzett egyetemisták! Nálatok...

Végzett egyetemisták! Nálatok a bankett kényes téma volt, mindenki elment?

Figyelt kérdés

Nem szivesen mennék el a bankettre, sőt, abszolút nem, mivel pénzkidobásnak tartom, hogy elmenjek egy olyan osztállyal bulizni ahol a kibeszélések mentek, a rosszindulat, az összetartásnak egy csekély formája nem volt jelen. Tanárokra se igazán vagyok kiváncsi eme jeles alkalmon. Az igazsághoz hozzátartozik hogy nagyon csalódtam a jeles egyetemi évek alatt...


Tehát, nálatok hogy volt a bankett? Feltételezem ez abszolút szived joga alapján történik, nincs ezen mit megsértődni ha nem akarsz elmenni.

Előre felirtatok mindenkit? Vagy hogy képzeljem el? Mint 12. végén?



2016. jún. 19. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, nálunk nincsen egyetemi bankett, nem is hallottam még róla soha, hogy szoktak tartani.
2016. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, egy egyetemet végzettet se hallottam még osztályról beszélni...
2016. jún. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk se volt bankett, ahogy osztály sem. Nem is tudom, milyen emberek voltak, néhány évfolyamtársammal voltam csak közelebbi kapcsolatban. Miért lenne összetartozás emberek között, akik csak a nagyobb kötelező előadásokon találkoznak, egyszerre 200 fő, s nem bájcsevegünk, hanem a profra figyelünk (jó esetben)? A gyakorlati órák kicsit mások, de azért ez nem olyan, mint egy osztály.
2016. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Magánegyetemnek titulált nemnormális egyetemen vagyok Erdélyben. (mi osztálynak mondjuk, mivel az évfolyam szó az osztályok létszáma miatt nevetséges)

Azt hittem Magyarországon is szokás egyetemi bankettet tartani.

2016. jún. 19. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem szokás, de ha a gimis bankettből indulok ki, ha nem akarsz nem mész rá. Én arra nem mentem el, szörnyű egy osztály közössé volt, nem akartam velük több időt tölteni. Nincs ebből semmi, végeztél már nem vagy köteles részt venni. Ha ne akarod így a szemükbe mondani akkor bocsi, ez meg az miatt nem tudok menni és kész.
2016. jún. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben majdnem mindenki elment, jól összeszoktunk

De egyetemen a 3 év végén voltak próbálkozások csoporttársi szervezésre és kari szervezésre is, mindegyik csődöt mondott, nem érdeklődött nagyon senki. Szerintem ez már az a szint, ami ha nem hagyományként működik, és mindenki más városban él, akkor nehéz összehozni. Mindenki ünnepel a baráti körével és ennyi.

2016. jún. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
itt is mondják az osztályt a kiscsoportos képzéseknél(20-30 fő) néhány vidéki egyetemen, de persze ritkább ez, ink a 200 +fős évfolyamok a jellemzőek. bankett egyáltalán nem jellemző de ahol tartják a selmeci hagyományokat (Miskolc ,Sopron stb.) ott szokott lenni ballagás.
2016. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!