Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgaidőszak uánni vizsga?

Gercsi9719 kérdése:

Vizsgaidőszak uánni vizsga?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy ugyebár egyetemen vagyok és 1 vizsgám nincs meg de már vizsga időszaknak lassan vége tanár már nem ír ki vizsga alkalmat se és úgy hallottam hogy ha valakinek csak 1 vizsgája marad azt lehet kérdvényezni hogy vizsga időszakon túl legyen 1 vizsga?

Azt szeretném tudni hogy ez lehetsége-e.



2016. jún. 22. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ilyen én nem számítanék rá, hogy ez egy lehetőség.
2016. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia Gercsi!


Mivel egyetemre jársz, vélhetően nem vagy az az önállótlan, buta gyerek. Mi itt a gyakorin unatkozó emberkék vagyunk, akik kedvtelésből válaszolgatnak random kérdésekre, ezért a mi válaszunk 99%-ban megbízhatatlan.


A kérdésedre nem tudunk válaszolni, mivel nem tudjuk melyik egyetemre jársz, milyen szakra. Mi nem tudjuk az egyetemed szabályzatát, és ha tudnánk sem keresnénk ki neked, mivel azért van jobb dolgunk is.


A legegyszerűbb az lenne, Gercsi, ha felhívnád vagy írnál az egyetemed tanulmányi osztályának, és feltennéd nekik a kérdést, ők tudják rá a választ, és 99%-ig megbízható választ tudnak adni a kérdésedre. Minden egyetemen más a szabály, ezt ők tudják a legjobban.

Keresd meg az egyetemed honlapján a tanulmányi osztály elérhetőségét, és keresd fel őket.


Sok sikert!

2016. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova jársz, nálunk ilyen biztos hogy nincs. Legfeljebb vizsgakurzusban hirdetik meg, következő félévben.
2016. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát tudod közben azt csináltam és csak a tanárom vette fel az ő tanácsára felhívtama dékán helyettest de őt sajnos nem tudtam elérni.

Barátomtól tudom mega nővéremtöl is hogy a Debreceni egyemetem ilyenre van lehetőség

2016. jún. 22. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ez telejsen egyetemfügő. Semmelweisen például van augusztusban "tanulmányi időszakon kívül szervezett vizsga"-időszak, ahol akár első vizsgát is lehet tenni. De ha lenne ilyenn a te egyetemeden, akkor arról már gondolom tudnál.
2016. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pont a Debrecenire járok, a mi karunkon ilyen nincs, csak vizsgakurzus
2016. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!