Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a felvételinél az éretségi...

Ha a felvételinél az éretségi pontokat akarom duplán számitani akkor is fell kell tölteni a középiskolai bizonyitványt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát én feltöltöttem azért.

De most ez baj? Én is az érettségi pontokat szeretném.

2016. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Fel kell tölteni, másképp nem vesznek fel egyetemre, mert úgy veszik, hogy nincs középiskolai végzettséged ami az egyik feltétele.


Mind1, hogy miből szeretnéd, hogyan számítsa. Aszerint fogja számítani, amellyel a lehető legtöbb pontod lesz.


Mindent fel kell tölteni, amit kér (egyszer és nem többször), ha nem szeretnél egy évet csúszni.

2016. jún. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Fel kell tölteni. A rendszer választja ki,hogy mi alapján számolja a pontjaitok. -a legjobb esetet választja-
2016. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Egyik eddigi válasz sem helyes. Én betelefonáltam és megkérdeztem ezt. Azt mondták,hogy elég csak az érettségi bizonyítványt feltölteni hogyha biztos vagy benne,hogy duplázással lesz több pontod. Sőt mikor még február 15.-ig ki kellett tölteni a jelentkezést, ott is írta hogy a középiskolai eredmények részt ki sem kell tölteni,ha biztos vagy benne hogy te duplázással akarsz jelentkezni ,ezért én ki sem tÖltöttem. Sok fél és hibás információ kering itt ,ezért én jobbnak láttam és betelefonáltam a felvi ügyfélszolgálatára. Úgyhogy nekem csak az érettségi bizonyítványom és a 2 érettségi tanusítványom van feltöltve,amit még utólag szereztem.
2016. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

az f***sza... és akkor hogy vonjam vissza a középiskolait?

Nekem ha azzal számolják akkor nem lesz meg a pontom:....

2016. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
5-ös, nem fognak azzal számolni, csak felesleges volt feltölteni, mert nem veszik figyelembe. 2-es érvelésével az a probléma, hogy az érettségi bizonyítványt csak a középiskola elvégzése után kaphatsz, ezért azzal is tudod igazolni, hogy befejezted a középiskolát.
2016. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!