Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztatlan tanárképzésre...

Berti12 kérdése:

Osztatlan tanárképzésre jelentkeztem, voltam Pályaalkalmassági vizsgán, és alkalmasnak találtak. A papirt amit kaptam azt felkel töltenem a felvire, h alkalmas vagyok a tanári pályára? Valamint motivációs levelet?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 13:03
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Ez engem is érdekelne, mivel én is tanárnak jelenzkeztem. Megkérdezhetem, hogy te milyen szakos leszel? :)

2016. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A motivációs levelet fel kellett volna már február 15-éig tölteni. Azt töltsd fel mindenképpen.

Ezt a papíros dolgot egyeteme válogatja. Az ELTE például nem is ad papírt, mindent belsőleg intéznek. Viszont itt gyakorin olvastam egy választ, miszerint más intézményekn esetében fel kell tölteni az igazolást, töltsd ugyanoda, ahova a motivációs levelet.

2016. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!