Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogy tanult meg németül?

Ki hogy tanult meg németül?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Párommal tervezzük,hogy a közeljövőben 1-2 év múlva ha minden számításunk bejön szeretnénk kiköltözni németországba a jobb megélhetés érdekében,de először szeretném a nyelvet kicsit tanulni.Valami fogalmam van a nyelvet illetően gimiben 4 évig azt tanultam,de azóta ugye nem használtam és így sok minden elfelejtődött.A nagyon alap dolgok még mennek is,de ez sztem édes kevés arra,hogy kint megtudjam állni a helyem.Szerintetek hogy kezdjek hozzá a tanulásnak,hogy minimum "ne lopjanak el" tudjak válaszolni megértetni magam színtig eljussak?Mi lenne a legjobb módja?Illetve azt szeretném még kérdezni ha lehet saját tapasztalatokra lennék kíváncsi ,hogy kint németországban vagy esetleg ausztriában milyen az élet?Mindenre kíváncsi vagyok pozitív negatív is jöhet.Köszönöm
2016. júl. 3. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyan tanárom volt, aki évekig kint élt és dolgozott. Nem csak a nyelvet segített tanulni, de a mindennapi életről is sokat tudott mesélni. Nagyon gyorsan haladtam, élveztem nagyon. Ha érdekel, priviben elküldöm a honlapjának a linkjét és meg tudod nézni.
2016. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!