Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Még 20 nap a ponthatárokig....

Még 20 nap a ponthatárokig. Más is számolja a napokat?

Figyelt kérdés

Annyira szeretném tudni, hogy sikerült-e bejutni.

Türelmetlen vagyok nagyon. Nem akarom beleélni magam, aztán pofára esni. Mivel terelitek el a figyelmeteket?


2016. júl. 6. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Balaton Sounddal :D nem készülök semmi olyanra, ami majd kelleni fog az egyetemhez, mert mi van, ha... lazítok mostmár, megérdemeljük.
2016. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En inkabb a nyaralasokig szamolom a napokat :"D. 7 es 33 nap van meg. Kitartas :D!
2016. júl. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére jóval több pontom van, mint ami kell. Én igazából tavasszal motiváltam magam ezzel, amikor legszívesebben kivágtam volna a könyveket az ablakon, hogy ha akkor nem hagyom el magam, és lesz egy kis szerencsém is a feladatsorokkal, akkor most nem kell izgulnom. Szóval én csak azért aggódom, hogy ne derüljön ki valamilyen adminisztrációs probléma:)

Amúgy rengeteg tennivaló felgyülemlett a felkészülés ideje alatt, amit most pótolnom kell: átnézni a cuccaim és kidobni, ami nem kell, bútorokat átbarkácsolni, átrendezni a szobát, nagytakarítani, szóval leginkább a környezetemet csinosítgatom:)

2016. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen! Már csak 17 nap.


Tömören: kiélvezem ezt az egy hónapot. :)

Rengeteget alszok, finomakat eszek, segítek a szüleimnek. Ezeken kívül barkácsolok/alkotok/tervezek valamit, esetleg játszok, vagy videókat nézek, illetve erre az oldalra írok.


Bár még mindig minden második gondolatom a felvételivel kapcsolatos. Óránként megyek fel a Felvire megnézni, hogy feldolgoztak-e valamit. Izgulok a ponthatárok miatt is, természetesen. :)


De röpül az idő. Mindjárt kihirdetik őket. :)

2016. júl. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Énis számolom és izgulok! Már csak 15 :D
2016. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!