Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fizika k. érettségihez milyen...

Fizika k. érettségihez milyen könyveket ajánlotok? A Mozaikos jó?

Figyelt kérdés

Levelezőre készülök, ahhoz azonban érettségiznem kell valamelyik reál tárgyból. A fizikát választottam. Tudom, hogy fel tudok rá készülni, attól függetlenül, hogy anno nem voltam belőle jó és már az is lekopott, ami akkor megvolt, így teljesen a nulláról kezdek.

Viszont azt nem tudom, hol kezdjek neki. Milyen könyveket szerezzek be?

Minimális külsőleges segítséggel fogok felkészülni (értem ezt úgy, hogy néha talán eljárok majd korrepetálásra, de amíg lehet, addig magamtól készülnék).


2016. júl. 10. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozaikos könyveket végigveszed, majd megoldod az összes korábbi érettségit, ez bőven-bőven elég középszintre.
2016. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hasonlóra gondoltam, köszönöm :)
2016. júl. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!