Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pestre jelentkező orvosisok!...

Pestre jelentkező orvosisok! Van akit eddig biztosan felvesznek?

Figyelt kérdés

Nekem 467 pontom lett szóval elég valószínű felvesznek és gondoltam néhány emberrel beszélnék hogy legyen pár ismerős a gólyatáborban.

18/F



2016. júl. 11. 22:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Vagy gyúrhatnál addig is egy kis empátiára és 14 nappal ponthatár előtt nem írsz ki olyat hogy 467 pont. Szimplán azért hogy ne rúgj bele másokba. Esetleg. Próbából.
2016. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Próbálkozok akkor azzal is :)
2016. júl. 12. 00:36
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Maximálisan egyetértek az elsővel.

A kommented alapján nagyon unszimpatikus, nagyzoló beképzelt lehetsz.

Ilyen orvosra nincs szükség.

2016. júl. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Talán szégyellnie kellene, amit elért??? Kérdező, sok sikert, megérdemled, ebben nem kevés munka van.

Akit ez bánt, tett volna többet a biztos helyért.

Pedig én is határon táncolok, de cdak rajtam múlt.

2016. júl. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
1.vagyok. Én nem orvosira jelentkeztem. Nem féltékenységbőkl mondtam. Szimplán csak úgy érzem kérkedés a kérdés. Senki nem kérdezte de villog vele. Nem szégyellnie kéne, az a másik véglet. De ha már a felvételi pontoknál ennyire érzéketlen, mi lesz ha orvosi diplomát kap?
2016. júl. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Pont ezt akartam írni,mint az első. Ne adja Isten,de egy halálos beteg kerül a kedves kérdezőhöz, mindenféle együttérzés, jóérzés nélkül megmondja majd, hogy mennyi ideje van a temetkezésig?
2016. júl. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzem kérkedésnek.

Szép is lenne, ha titkolni kellene bárki érdemeit vagy eredményeit pusztán azért, mert másé nem olyan. Téynként közölte, hogy neki ennyi van, kész.

Hogy ti ebbe többet láttok bele, az nem az ő hibája.

2016. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szegedre megyek . Nekem 1 ponttal lett több mint neked és én sem írogatom állandóan hogy mennyi pontom lett. Szerintem nem kérkedésből írta a kérdező ezt, nem kell mindenbe a rosszat látni. Régebben én is azt hittem hogy júúú de jó akinek 420 pontja van ,most nekem meg 468 van és még sem csattanok ki az örömtől ,mert kiégtem annyit készültem az érettségire. De most hasznosan töltöm el az időt, mert eljárok horgászni, sorozatokat nézek,filmet nézek, futok. Szerintem te se az egyetemmel foglalkozz már ,hanem engedd el magad és élvezd ki jól hogy szabad vagy mert még 6 évig nem fogod ezt érezni.
2016. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szomorú és elkeserítő, hogy erre a szintre jutottunk... Jó hogy nem lassan vérciki lesz 400 pont felett teljesíteni.

A kérdező feltett egy kérdést, mert szeretne magának szerezni néhány ismerőst, hogy ne teljesen idegenekkel kelljen gólyatáborba mennie.

Ha én kiírom, hogy csak 389 pontom lett, akkor egyből tutibiztos, hogy sajnáltatni akarom magam? Eszem megáll..

2016. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsi ha úgy gondoljátok hogy kérkedésnek írtam ki, de tényleg csak pár embert próbálok keresni mert nincs sok ismerősöm akinek van esélye bejutni. Amúgy meg miért ne írhatnám ki hogy hány pontom van, ha nagyon kemény munkával jutottam el ide? Eddig is volt egy csomó kérdés ami direkt a pontokra kérdez rá.
2016. júl. 12. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!