Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem tudok úszni, mit csináljak?

Nem tudok úszni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hát az van hogy mivel középsuliba kerültem lesz úszás nem tudok úszni és nagyon félek a víztől is.Félek hogy kinevetnek amiért nem tudok úszni. Ráadásul nem lehet kiváltani tesire sem.Mit tudnék csinálni?

2016. júl. 12. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nyár van, menj el uszodába, strandra, Balcsira és tanuld meg! :))


(Én speciel próbáltam tanulni gimiben, azután egyetem alatt is és még mindig nem tudok :P De te biztos ügyesebb vagy nálam.) N31

2016. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy nyár alatt bőven van időd hozzászokni egy kicsit! Balaton, uszoda, és az alapok meglesznek szeptemberre! Butaság lenne bármire is kiváltani, mert egy alap úszástudás nagyon jó, ha van. Nálunk is volt, aki nem tudott úszni, de hamar belejött :) Ne izgulj, menni fog, olyan, mint a biciklizés - egyszer ráérzel, aztán megy magától!
2016. júl. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj sokat strandolni a nyáron és tanulj meg úszni, nem nehéz, én is így tanultam meg.
2016. júl. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek csak az a baj,hogy nincs a közelben strand se úszoda de azért majd próbálom.
2016. júl. 25. 12:03
 5/5 anonim válasza:
Engem bedobtak a mély vízbe szó szerint...szóval két opció volt vagy úszok vagy meghalok...valamiért az úszást választottam.
2016. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!