Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata (akár lakóként, hozzátartozóként, vagy pusztán ismerősként) a Grassalkovich magánkollégiumról?

Figyelt kérdés

Nézegetem a honlapjukat, egészen korrektnek tűnik. De a házirendben ilyenek vannak, hogy kéthetente ellenőrzik a szoba tisztaságát... nem vagyok se koszos, se rendetlen, nincs mitől tartanom, ellenben nem hét éves vagyok. Anyukám se ellenőrzi a szobám elég régóta...

Zuhanyozás max 5 perc? Derékig ér a hajam, és bár elzárom közben a vizet, de hajmosás-fürdéskor tuti nem elég az 5 perc.

Nem adatmennyiség letöltése tilos. Egyetemista leszek, bizony vannak ótvar nagy letöltendő tanulnivalóim...

Max 22 fok lehet a szobák hőmérséklete (nem vagyok fázós, nem a 22 fok a bajom, hanem tényleg meg akarják szabni azt is, hogy percenként 16 légvételem lehet max, mert fogy a bolygón az oxigén?)

Kicsit erős szabályozásnak tűnik, és nem tudom, vajon tényleg így is működik?



#kollégium #kollégium házirend
2016. júl. 17. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs tapasztalatom, viszont én is oda költöznék. Már egyeztettem velük, az anyagi dolgokat is flottul lebeszéltük, erre az utóbbi 2 hétben nem válaszolnak e-mailekre és a telefont sem veszik fel.

A szabályokon és is mosolyogtam kicsit, de gondolom nem fognak mellettünk állni és mérni az időt :D


Ha gondolod felvehetjük a kapcsolatot és így segíthetünk egymásnak infókkal vagy beszélgethetünk :)

2016. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, mi megbeszéltünk velük időpontot (felmentem 250 km-ről, és egy órát késtek...). Nem voltak szimpatikusak, bár tiszta, rendes hely.

Ezek után marad az albi (árban pont ennyi, ott is lesz szobatársam, ha találok, plusz jobb helyen is van)

2016. júl. 19. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem és édesanyámnak sem voltak szimpatikusak. Mi is nagy egyeztetések árán mentünk fel több 100 km-ről. A Thököly útiba jelentkeztem eredetileg, aztán hetekig nem lehetett őket elérni és mire sikerült már elfogytak a szobák. Gondolhatod...
2016. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!