Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol foglalkozhatnék szolfézs...

Hol foglalkozhatnék szolfézs tanulással online?

Figyelt kérdés
Majd' 10 évig jártam zeneiskolába, (furulya,később csak zongora) és egyszerűen úgy érzem,felesleges pénzkidobás volt a szüleim részéről,mert a szolfézstanáraink (volt min. 4 ez idő alatt) egyszerűen még a legalapabb dolgokat sem tudták rendesen megtanítani nekünk. Nem értem a kvintkört, az akkordok felépítését,kottábó ezeket pláne nem tudom kiolvasni és még sorolhatnám. 16éves fejjel,most jutottam arra a következtetésre,hogy erre így nincs szükségem,hogy évi többezret fizetnek a szüleim,de nem fejlődök.Nem szeretném lezárni a zenélést,szeretném bebizonyîtani magamnak,hogy nem vagyok hülye hozzá. Valaki tudna javasolni olyan oldalakat,ahol le vannak írva ezek a dolgok viszonylag részletesen és akár magamtól is tudok belőle tanulni? Egyébként önerőből gitározgatok itthon egy fél éve,de ott is csak képek alapján tanulgatom az akkordokat,nem tudnám felépíteni őket. Köszönöm előre is a válaszokat! 16/L

2016. júl. 19. 13:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!