Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felülvizsgálati kérelmet...

Felülvizsgálati kérelmet holnapig lehet leadni. Ha valakinek csak utána dolgozzák fel a papírjait, akkor ő lecsúszik erről a lehetőségről?

Figyelt kérdés

Bő egy hónapja töltöttem fel egy tanúsítványt.

Feldolgozás alatt áll.

Egy nap, mire a pontszámomon látszani fog, ha végre feldolgozták.

Ha ma nem készül el, akkor nekem már nem lesz lehetőségem felülvizsgálati kérelmet leadni, ha rosszul számoltak?

Ez csak szerintem nem korrekt?

Értem én, hogy sok a munka, de akkor miért nem állítanak fel ésszerű feldolgozási szakaszhatárokat. Mi az, hogy holnapig lehet reklamálni, de csak 2 nappal utána mondom meg, hogy mi a helyzet?


2016. júl. 20. 09:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Miután kiírtam a kérdést, elég érdekes dolog történt.

A pontszámom már jó, de a dokumentum még mindig nincs feldolgozva :) Fél siker.


Ti hogy álltok a papírmunkával? Stimmel nálatok minden?

2016. júl. 20. 10:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azért írják, hogy holnapig lehet, mert ők tudják, hogy holnapig feldolgoznak mindent. Egyébként fellebbezni a felvételi döntés ellen is lehet, majd bőven a ponthatárok kihirdetése után, erre törvényi lehetőséged van (minden hatósági döntést meg lehet fellebbezni). Ha hibásan számolták ki a pontszámodat, és amiatt nem vettek fel, akkor el fogják fogadni a fellebbezést, és besorolnak a megfelelő helyre.
2016. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is még egy tanúsítványom feldolgozás alatt áll, és már hívtam őket, meg írtam emailt az ügyfélszolgálatnak is, de még nem változott semmi.
2016. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Illetve csak annyit mondtak, hogy várjak még. -.-'

Azért vagyok ideges, mert ha valami hiba csúszik a szàmításba, akkor csak holnap éjfélig tudok szólni nekik.

2016. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 12-én dolgozták fel az utolsó dokumentumomat.
2016. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!