Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy milyen...

Honnan tudom, hogy milyen tárgyakat és hogyan vegyem fel?

Figyelt kérdés
Szeptembertől majd egyetemre megyek,az oké,hogy megvan adva hogy mitől lehet felvenni a tárgyakat,de azt honnan csékemből tudom hogy mit kell felvennem?Tájékoztatni fognak?

2016. júl. 20. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor beiratkoztam, akkor nálunk volt egy kb fél órás neptun képzés... sztem lesz nálatok is.
2016. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyes helyeken az első félévben felveszi a TO, de ha nem is, egy mintatantervet mindenképpen megadnak, amiben benne van, hogy milyen kötelező tárgyakat kell felvenni, mikor ajánlott, mi mire épül, stb. Illetve a neptunon is meg szokták adni, hogy az adott tárgyat melyik félévben ajánlott felvenni.
2016. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A neptunt nagyon egyszerű használni, kb. 10 perc alatt meg fogod tudni érteni. Általában van egy tájékoztató is, de mint mondtam, 10 perc alatt meg lehet érteni az egészet.
2016. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!