Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi egyetemen szükség van...

Orvosi egyetemen szükség van függvénytáblázatra?

Figyelt kérdés
Nem tudom, meg merjek-e szabadulni tőlük. :D

2016. júl. 24. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
A középiskolai függvénytáblázat minden természettudományos területen jól jön - ha máskor nem, hát pont az egyetemi évek alatt, amíg megtanulod azokat a kapcsolódó tudományterületeket, amiket majd később jól el is felejtesz. Kár kidobni.
2016. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Hát mi soha nem használtuk semmihez. Őszintén szólva már nem is emlékszem, hogy mi szerepel egy függvénytáblázatban, van-e benne bármi, amitől hasznos lenne orvosira.

ZH-n/vizsgán úgysem használhatod, a megértéshez/feladatokhoz meg ott a gyakorlat és a google.

Mindenesetre nekem úgy lett ötös az összes alapozó vizsgám (fizika, kémia, biokémia), hogy eszembe sem jutott használni. Szóval szerintem bátran szabadulj meg tőle :)

2016. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól jön, de kelleni nem nagyon fog.
2016. júl. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tartsd meg, én első évben elvittem, de sehol nem lehetett használni. Ha valamilyen adat kell egy számolásnál, akkor azt meg fogják adni a feladatokban.
2016. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha amúgy is szoktad használni, vagy kényelmesebbnek tartod, akkor tartsd meg, de anélkül is megleszel.
2016. júl. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!