Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet többlet pontokat...

Hogyan lehet többlet pontokat szerezni?

Figyelt kérdés
Nagyban érdeklődöm a pszichológia iránt. Idén (ha jól tudom) 435 volt a ponthatár (ANÁ). Ez elég sok, és ezért is kérdezem, hogy például nyelvvizsgákkal körülbelül, mennyi pontot tud összegyűjteni az ember? Vagy egyáltalán nézik a nyelvvizsgákat?

2016. júl. 26. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy szakra kérnek két emeltet, ami ha 45% fölött sikerül, akkor jár a 100 többletpont és hiába lenne nyelvvizsgád, azért nem járna.
2016. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nézik. Középfok: 28 pont, felsőfok: 40 pont. Emelt szintű érettségi pedig 50 pont. Így lehetne a legegyszerűbben.
2016. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy emelt kötelező pszichóra, de lehet kettőt csinálni.

emelet érettségiért +50 pont jár, de csak akkor ha az is a felvételi tárgyad.

B2 nelvvizsgáért 28 pont jár, c1-ért 40, de max 40 pluszpontot kaphatsz nyelvvizsgákért.

2016. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

összesen lehet 100 plusszpontod

ez összejöhet két emelt érettségivel 2 x 50 pont

vagy egyéb módon is.. középszintű nyelvvizsga 25 pont emelt szintű 40, kaphatsz plusszpontot OKTV versenyért, diákolimpiáért, vagy hátrányos helyzetért..

a lényeg hogy ÖSSZESEN 100 plusszod lehet csak.. több nem

2016. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Nem 25, hanem 28 pont a B2.
2016. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Nagy segítség volt, mert nem vagyok tisztában az ilyen dolgokkal. XD
2016. júl. 27. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:

#4es vagyok


Valóban 28 pont.. elnyomtam a billentyűzetemen..(tanulság : ne gépelj sötétben :D )

2016. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!