Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most jártam ki a 6. osztályt...

Most jártam ki a 6. osztályt és felvételt nyertem a Kecskeméti Református Gimnáziumba. A kollégiumról és a tanárokról véleményt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 01:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Kemény iskola! 4,7-es átlagtól vesznek fel (legalább is nekem ezt mondták) De más iskolák azt mondták, hogy nem olyan elit, mint ahogyan az igazgatónő említi. Vannak ott is bukós tanulók nem is kevés. 17/F
2016. aug. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha jót akarsz magadnak, akkor nem jössz ide tanulni! Idén vagyok végzős. A légkör nagyon jó,de sok a szigorú,szűk látókörű,szívatós igazi köcsög tanár... Persze vannak nagyon jók is, van 2-3 tanár akit nagyon kedvelünk és tényleg kedvesek,de ha éppen kifogsz 3-4 olyan tanárt,aki ráadásul az érettségi tantárgyakat tanítja,akkor Isten óvjon komolyan mondom! A legtöbbel az a legnagyobb probléma,hogy baromi sokat késnek becsengetés után,nem tudnak tanítani és a késésük miatt a szünetbe nyúlóan is még mondják az anyagot...


Meg most bevezették,hogy nem lehet mobilozni (ez még oké),de kávét sem lehet inni,illetve azt is megszabják ki mellett ülhetsz(ültetési rend van).

2018. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Előző vagyok,nálunk például matekból eddig 2 tanárunk volt,aki váltotta az előző tanárunkat az nagyon szívatós és nem tud tanítani se. Osztálytársam eddig szerette a matekot, csak ötösei voltak,most meg ezzel az új tanárral megutálta a matekot és a jegyei is romlottak, most már nincs is ötöse,csak hármasai vannak,pedig ugyanannyit tanul,mint eddig.
2018. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem szeretném kiírni a neveket, de véletlen nem a G.Sz. vagy a M.G. volt a matektanár?
2018. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat,mar kirugtak 😂😂
2018. jún. 25. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!