Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell érettségin megjelenni?

Hogy kell érettségin megjelenni?

Figyelt kérdés

arra gondolok konkrétan, hogy nekünk azt mondták, hogy a matrózblúz kötelező...

de igazából a matrózblúz a kötelező, vagy az ünneplő ruha? (fehér ing, fekete nadrág)

mert én gyűlölöm a matrózblúzt, és konkrétan csak mégjobban feszélyezne, ha abban kellene megjelennem.


2010. ápr. 17. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában a ballagó ruhában szoktak menni (mi is abban megyünk). Ha ez nálatok a matrózblúz, akkor abban. Végülis kötelezőnek nem feltétlen kötelező, mert most aki még csak harmadikos, vagy az alatti, az nem ballag, ergo nincs ballagó ruhája, szóval ha ő előrehozottazik, akkor csak sima ünneplőben lesz.

De ha nálatok esetleg iskolai egyenizé a matrózblúz, akkor ha olyanok a tanárok, biztosan belekötnek... Szóbelin lehet, hogy a jegyed is esetleg ezen múlik... Én a helyedben nem kockáztatnék :) Nekem csak sima nadrágkosztümöm van - szaténinggel. Én is gyűlölöm, de felveszem, ne b*szogassanak még azzal is, mikor úgy is hót' ideg leszek :D

2010. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ. igazából, előrehozottazok, és emelt szinten, szóval nem a saját tanáraim előtt... ezért is kérdezem.:)
2010. ápr. 17. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk szólt az igazgató, hogy írásbelire ne öltözzünk ki, szóbelire viszont kötelező az ünneplő.
2010. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az volt a fontos, hogy szépen, elegánsan, de mégis szolidan öltözzünk, tehát nem fenékig felvágott szoknya, meg hasonlók. És természetesen fekete-fehér legyen.
2010. ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Így van. Írásbelire sok helyen úgy mész, ahogy akarsz, szóbelire viszont elegánsan.
2010. ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kötelező a matrózblúz. És mindenki abban is fog menni a középszintű írásbelikre, mert ha 6 évet kibírtunk benne, akkor az a 4-5 nap már igazán nem tesz sehova. Én töriből emeltezek, de oda nem tervezek matrózblúzban menni. Egy sima fehér blúz+fekete alj szerintem bőven megteszi. :)
2010. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!