Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen játékos feladatokat...

Milyen játékos feladatokat ajánlanátok, amivel egy egész osztályt le tudok kötni?

Figyelt kérdés
Idegen nyelvi óráról van szó.
2008. szept. 29. 17:16
 1/5 anonim válasza:
Milyen korosztály? Mert nem mindegy.
2008. szept. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kamaszok. 16 évesek. Már nem gyerekek, de nem is felnőttek.
2008. szept. 29. 18:56
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem az Activity nagyon jó, mert egy játék, mégis jól fejleszti a beszédet.
2008. okt. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 16 éves vagyok és mi rengeteget activitizünk angol órán meg olyan játékokat játszunk ahol nevetni lehet de sokat beszélünk:) garantált:)
2009. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mi általában az óra első 10-15 percét beszélgetéssel töltjük(németül) ki mit csinált előző nap, mi a terv a hétvégérestb... öhm van egy házilag készített társas: igék vannak rajta és aki amelyik igére lép, azt minden igeidőben el kell mondania. meg van kártya: a kártyák párokban vannak egyiken (kérdés másikon válasz) megkeveerik a kártyát, kiosztják a csoportban.. felolvasod a kérdésed és akihez a válasz került az válaszol Ennyi. De a beszélgetést csípjük a legjobban...:D Van h levagyunk strapálva és nincs kedvünk dumálni,de olyankor mesél tanárnő a napjairól mi meg ha valami felkelti a figyelmünket akk visszakérdezünk, de ehez jó közösség is kell

meg egyszer akasztófáztunk de az nem túljó..:D meg van az a magyarjáték h kimegy vki a teremből eldugnak egy tárgyat és mondod h meleg hideg stb(ezt is adott nyelven) van h dalszöveget fordítunk, vagy énekelünk..:D ünnepekkor filmnézés(felirattal)

2010. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!