Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME építészmérnöki szak...

BME építészmérnöki szak mellett lesz időm diákmunkára menni?

Figyelt kérdés
Például a Tescoba pénztárosnak 6 órában délutánonként?

2016. júl. 30. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden délután 6 órát felejtsd el. Meg úgy első félévben semmiképp nem erőltetném a diákmunkát ha nem muszáj, nagyon nagy lesz a váltás középsulihoz képest, örülj, ha sikerül felvenni a tempót.

Második félévtől már tudsz szelektálni mire kell bejárni és mire nem, milyen órarendet tudsz kialakítani, stb., akkor már beleférhet valamennyi, de akkor sem heti ~30 óra, az rengeteg, felejtős.

2016. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fér bele. Ha dolgozol, akkor szinte garantált a csúszás (még munka nélkül is elég nagy a valószínűsége).
2016. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm jár oda, ő átlagos képességű, ez sehogy sem férne bele neki, még olyan dolgokra sem mindi jut ideje, ami fontosabb. Rengeteg a beadandó rajz, makett, stb.
2016. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én nagy nehezen a mintatanterv szerint tudtam haladni, és a 7. félév volt az első (tervező szakirányon) amikor már belefért az időbe, korábban nem ment.
2017. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!