Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jön valaki idén SZTE ÁJTK...

Jön valaki idén SZTE ÁJTK gólyatáborba? 2016

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami nagy bulizós meg ivós lány, elbarátkozok, elbeszélgetek, de a részegség, vetkőzés nem az én világom, és félek hogy nem találom meg a társaságom, akik hozzám hasonlóak. Ennek ellenére elmegyek, mert félek hogy megbánom ha kihagyom, csak kicsit stresszelek :D

2016. júl. 31. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a tavalyi csoportos megerőszakolós sztori után inkább kihagyom.
2016. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

?

erről nem hallottam

2016. júl. 31. 18:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is pont ezért gondolkozok rajta hogy menjek e vagy sem, igyanúgy SZTE AJTK :D
2016. júl. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint amit én írtam vagy amit az első válaszoló? :)
2016. aug. 1. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Amit te írtál :)
2016. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ah gyere! :D és akkor ketten már biztos leszünk visszafogottabbak :D ha akarod beszélhetünk is előtte :)
2016. aug. 1. 11:52
 7/12 anonim ***** válasza:

#1-es: Ez milyen sztori volt? Mert bizony nem volt tele vele a sajtó, mint ahogy az lenni szokott...


Kérdező: valamilyen szinten mindeninek élvezhető egy ilyen tábor. Sőt, azokat irigylem, akiknek már semmiség számba megy.

Ha félsz, hogy nem találod meg a társaságod: arra a pár napra elég könnyen összejön ez, vagy ha mégsem, azt is kibírod. Na gondolj arra, hogy évközben is meg kell majd találnod a társaságod, és akkor még fontosabb is. Nem jó, ha majd csak tanulásügyben tudsz odamenni a többiekhez, ők meg egész nap beszélgetnek ott. A tábor, vagy a gólyahét segít ebben, itt pont könnyebb lesz barátkozni, bevonnak a játékokba mindenkit. Aztán később még el is fecsérelheted azt az előnyt, én pl. senkivel se tudok nagyon leállni beszélgetni az egykori tankörömből (szerintem ez nem lenne jobb akkor se, ha ott lettem volna a táborban).

2016. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7

Ez a aztori a feljelentésig sem jutott el ahogy általában az ilyen sztorik.

2016. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szinten SZTE-AJK golyatabor :)
2016. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, remélem tényleg jó lesz :)

Amúgy akinek van kedve esetleg beszélhetnénk pár szót vagy hasonló, ha valaki még így fél mint én :D

Egyébként erről a botrányról én sem hallottam, de ez nem jelent semmit persze :)

2016. aug. 1. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!