Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE kari gólyatábor jelentkez...

SZTE kari gólyatábor jelentkezés. Elrontottam valamit?

Figyelt kérdés

Ugye a golyatabor.hu-n kell a frissen felvett szegedi egyetemistáknak jelentkezni a gólyatáborukba. Kitöltöttem én is az űrlapot, rákattintottam a jelentkezésre, utána összesítette a leírtakat, de sehol sem dobta fel, hogy küldenek a jelentkezésről emailt, vagy hogy már csak a befizetés van hátra. Ha nem küldenek semmit, már lehet 3szor is jelentkeztem, bár ebben sem vagyok biztos...

Most akkor sikerült jelentkeznem vagy se?



2016. aug. 2. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik kari gólyatábor? Amúgy szerintem ha befizeted, akkor küldenek valamit. Kell lennie ott egy bankszámlaszámnak, hogy mire utald a pénzt.
2016. aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jgypk. :) Én is arra jutottam, hogy befizetem, aztán lesz vmi.

Köszi az segítséget! :)

2016. aug. 3. 10:52
 3/5 Chok Dee ***** válasza:

Szia!

Ha jelentkezel gt-be ott csak az adataidat adod meg, ahhoz hogy véglegesítsd, el kell utalnod a pénzt az adott bankszámlaszámra. Amit ott kapsz igazolópapírt hogy befizetted azt kell elvinned a gólyatáborba, más teendőd nincs. :)

Üdv, egy másik SZTE-s kar főgólyája.

2016. aug. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Ma elutaltam a pénzt, akkor elvileg meg is vagyok mindennel. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!! :)

2016. aug. 4. 11:43
 5/5 anonim válasza:
Huh énis pont oda jelentkezem, így énis megnyugodtam,hogy akkor én sem rontottam el a jelentkezést:)
2016. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!