Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalatokat, , , élménybes...

Tapasztalatokat, , , élménybeszámolókat" elmondanátok 8. osztályos felvételivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy mennyire izgultatok, mennyit készültetek, mennyire volt nehéz amikor írtátok, stb. :)

2016. aug. 3. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én megcsináltam az előző évek felvételijeit, gyakoroltam. Tehát annyira nem izgultam és nemis volt olyan nehéz.

Egyébként a matek 36 a magyar pedig 46 pont lett.

2016. aug. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljes hülyeségnek tartottam akkor is és még most is, azoknak a felvételiknek túl nagy feneket kerítenek. Nem igazán izgultam, sőt leginkább szartam az egészbe gyakorolni se gyakoroltam, mert tudtam, hogy mindegy hova vesznek fel ugyan azt az érettségit írom meg, mint bárki más.
2016. aug. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nem mindegy hogy melyik gimiben mennyire készülsz fel az érettségire. Hiszen egy jobb gimnáziumban csak több tudást kapsz, mint egy kevésbé jóban.
2016. aug. 3. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebben ne legyél annyira biztos. ;) Én egy eléggé lehúzott szakközépiskolába jártam pont a felvételibe való leszarozásom miatt és két emelt 5-ös érettségivel végeztem. :) Nagyon elszalad mostanában az emberekkel a ló, főleg, hogy kis 8.-os diákok elhiszik azt amit mondanak nekik. Ami nem baj, de fogjuk fel a mai világban nem számít, hogy a középiskolának milyen "besorolása" van.

Amúgy meg egyáltalán nem nehezek a felvételik, szoktak belerakni 9.-es anyagot is. De a tanáraid is felkészítenek rá és rendesen be paráztatnak majd, hogy mennyire nehéz. De, ha van egy kis alap tudásod átnézel pár központi felvételit és átrágod magad rajta simán.

2016. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok 4-es válaszoló az 5-ös érettségieidhez!:)

Igen a tanáraim sajnos már 7. osztályban is paráztattak minket, és más szempontból is nagyon hülyén viselkednek a felvételivel kapcsolatban, amit fel sem bírok fogni..

Köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még! :)

2016. aug. 3. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A matekom 47, a magyarom 48 pontos lett. Igazából az a titka, hogy ne parázz rá. Azokat a feladatokat kell megcsinálni először, amiket biztos tudsz, aztán jöhetnek a nehezebbek. Gondolkozz, sok feladathoz csak egy kis józan paraszti ész kell. Illetve szeptembertől érdemes átnézni pár korábbi felvételit, hogy lásd, milyen típusú feladatok vannak.

Ja, és szombaton írjátok, ha pénteken be kell menni az iskolába, azt vedd ki szabadnapnak. Ne tanulj, hanem pihenj, éazulj el. (Én pl. azon a pénteken egész nap ágyban maradtam a kutyámmal és filmet néztünk.)

2016. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!:)

Gratulálok a jó felvételidhez!:)

2016. aug. 4. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!