Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átiratkozás egy másik középisk...

Átiratkozás egy másik középiskolába?

Figyelt kérdés

Jövőre lennék 11.-es 2015/2016-os tanévben voltam 10.-es.

Átszeretnék íratkozni egy másik középiskolába, egy másik szakra, mert a jelenlegi nem tetszik, és messze is van.

Azt szeretném kérdezni, hogy ez lehetséges-e? (Tudom későn jöttem rá.) Miket kell hozzá tennem, hogy át tudjak íratkozni, esetleg most augusztusban kellene bemennem abba az iskolába ahová átszeretnék íratkozni és beszélni az igazgatóval? Mi van akkor ha nincs üres hely, várnom kell? Gondolom ha új szakmára megyek akkor újra kell kezdenem 9.osztálytól?



2016. aug. 3. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Milyen szakmát tanulsz és mire akarsz menni?

2016. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha másik szakmát akarsz tanulni, akkor szerintem valami szintfelmérőt kell írnod, hogy átvegyenek.
2016. aug. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gépészetről --> Infóra
2016. aug. 8. 01:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom lehetséges átjelentkezni, viszont különbözeti vizsgát kell tenned.
2016. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, különbözeti vizsgát csak a szakmai tantárgyakból kell tennem? Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 12. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!