Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Károlisok! Ti kaptatok már...

Károlisok! Ti kaptatok már bármilyen értesítést a sulitól ?

Figyelt kérdés
Nekem semmilyen tájékoztató nem jött még emailen és postai úton sem. Csak a gólyatáborról jött egy értesítés. Viszont Neptun kódot nem kaptam, még semmi más hasznos információt.
2016. aug. 4. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a gólyatáborról sem kaptam. Te màr előrébb jársz.
2016. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A honlapjukon viszont fent van már minden. Tanév beosztás, beiratkozás, hol, mikor, mit kell vinni stb. Csak órarend nincs még.
2016. aug. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezen a héten érkezik majd elvileg postán minden info, addig meg a kre honlapján a hallgatók menüben megtalálsz a beiratkozással kapcsolatban mindent. Gólyatáborról meg fb esemény van eddig csak, amit a kre hök fb oldalán keresztül tudsz elérni.
2016. aug. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) A honlapon a szükséges dokumentumokat megnéztem és kinyomtattam, a beiratkozás dátumát és az évnyitót is tudom. Illetve a gólyatábor időpontját. ( bár oda nem biztos, hogy tudok menni :( )

Viszont a biztonság kedvéért jó lenne egy értesítés tőlük, de akkor várok türelemmel.

2016. aug. 4. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Most kaptam meg a levelem :)
2016. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ω csak ki kell mennem érte a postára, mert pont nem voltam itthon.
2016. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is most kaptam meg a levelet ^^
2016. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is megkaptam a levelet. Viszont a gólyatáborról még mindig nem kaptam semmit. Ti már kaptatok róla valami értesítést vagy bármit? :(
2016. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!