Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ovodapedagogus-tanito-kisgyerm...

Ovodapedagogus-tanito-kisgyermekgondozo?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) most leszek végzős középiskolában, de már régóta foglalkoztat,hogy mégis hol tanuljak tovább. Abban szinte biztos vagyok,hogy kisgyermekekkel szeretnék foglalkozni. Először az óvodapedagóguson gondolkoztam. De az a problémám,hogy a hangom nem a legjobb és nem tudom mennyire kizáró ok. Aztán most a tanító szakon gondolkozom,de teljesen bizonytalan vagyok. A végén pedig maradna a kisgyermek-csecsemő gondozó. Az érdekelne,hogy milyenek ezeknek az alkalmassági vizsgája,mennyire szigorúak,illetve ki mit ajánl? Emellett az is érdekelne , hogy ezek a szakok milyen nehezek,milyen hosszú egy nap az iskolában és miket kell tanulni. Előre is köszönöm a segítséget! ☺

2016. aug. 4. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ének nem csak óvodapedagógusnak, hanem tanítónak is kötelező, alkalmassági vizsga is van belőle.

Én idén kezdem az óvodapedagógus szakot, ezért nem tudok sokat mesélni róla, hogy mennyire veszik szigorúan. Furulyázni tudni kell, de azt majd megtanulod az egyetemen. Emellett kottázás is alap.

2016. aug. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Melyik egyetem? Illetve nehéz volt az alkalmassági?
2016. aug. 26. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is gyér a hangom, tanára válogatja, hogy mennyire szigorú. Menj el előalkalmasságira is, hogyha esetleg nem sikerül, menjen a sima alkalmassági. (:

Én idén nyáron végeztem ELTE-n óvón, szóval nyugodtan kérdezz, ha gondolod. (:

2016. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!