Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-TTK földrajz szak kritéri...

ELTE-TTK földrajz szak kritérium dolgozatok?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy az ELTE természettudományi szakjain kötelező a kritérium dolgozatok megírása. Engem leginkább a földrajz érdekelne és ott is a ''Matematika a földrajzban'' doga. Mennyire nehéz teljesíteni? Nagy a szórás? Akinek nem erőssége a matek az mennyire boldogul vele? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. aug. 5. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem vészes :) Fent vannak a segédanyagok, azokból érdemes készülni.

A matekhoz 50% kell, ha átrágod magad a segédanyagon, akkor nem lesz probléma. Főleg az átváltásokra és a függvényekre megy rá, de ezek mind benne vannak a segédanyagban.

A helyismerettel többen szenvednek, mert ott 70% kell, hogy meglegyen. Az egyszerűen csak le kell ülni és megtanulni.


A szórás egyáltalán nem nagy, egy éven belül összesen 5 lehetőség van megírni. Én talán csak egy emberről tudok, akinek nem sikerül, szerintem csak az nem tudja megírni ennyi idő után, aki szarik rá.

2016. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!