Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most leszek Elte joghallgató....

Most leszek Elte joghallgató. Az egyetemre mennyi füzetet szoktatok magatokkal vinni a jegyzeteléshez?

Figyelt kérdés
Gondolom a hátizsák egyetemen már elég gáz, ti milyen táskában szoktátok vinni a holmijaitokat?

2016. aug. 7. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"Gondolom a hátizsák egyetemen már elég gáz"


Jesszus... Akkor mibe akarod vinni, gurulós bőröndbe? Vagy szatyorba?


Vettem egy darab kitéphető papírokból álló jegyzettömböt (A/4) és abba jegyzeteltem mindent, amire meg szükségem volt, az kiválogattam (mondjuk ilyen soha nem volt).

Majd áttértem a sima A/4-es (nem spirál) füzetre, az könnyű volt, kb. 3 db volt belőle.

2016. aug. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két ilyen nagy, színes szélű lapokkal részekre osztott füzetet szoktam venni, az elég 10 tárgyra, maradékot meg lapokon összefűzöm.


És ez meg nem a gimi, itt nincs "ciki, gáz, csúfi, gúnyolódás" meg társai. Nem az óvodában vagyunk. Legtöbb napod abból fog állni, hogy bemész egy 300 fős előadóba, leülsz, jegyzetelsz, mész a következő előadóba vagy haza. A füzeteket meg végképp nem értem miben kéne vinni, ha nem táskában, hátizsákban. Gyíkbőr neszeszerre gondoltál vagy mire? :D

2016. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kizárólag olyan újrahasznált papírra jegyzeteltem, aminek a hátoldalán már volt valami és otthon tárgyanként mappákba rendeztem.

Hátizsák teljesen jó.

2016. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, rendben, engem már gimnáziumban is kinevettek a hátizsákommal, ezért voltam bizonytalan, de akkor majd meglátom, hogy melyik hátizsákomat fogom kiválasztani :)
2016. aug. 9. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!