Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miket vegyek? Szerintetek...

Miket vegyek? Szerintetek hány db füzetre lesz szükségem? Ti a spirált vagy a sima füzeteket szeretitek? Ceruzát (sima vagy töltős) vegyek, vagy elég, ha van jó pár tollam?

Figyelt kérdés

Nemsokára iskolakezdés, mennem kell bevásárolni.

Kétt.nyelvű közgadasági szki, nyelvi előkészítő osztállyal, én most leszek "0.-os". Szerintetek hány db füzetre lesz szükségem?Ti a spirált vagy a sima füzeteket szeretitek? (Nem akarom, hogy az legyen, hogy kb 7-tel többet veszek, utána meg nem tudok velük mit kezdeni). Ceruzát (sima vagy töltős) vegyek, vagy elég, ha van jó pár tollam?

Köszönöm a segítséget, rengeteget jelent! :)



2016. aug. 7. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én spirált vettem mindig, de akkor abból jobb minőségűt, mert nekem volt ilyen nagyon olcsó és mindig kijött a drótja. :D Vegyél amennyit jónak látsz, ha többet is vennél, még a további években el tudod használni.
2016. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk spirált kellett venni. Aki simát vett azzal újat vetettek de nem tudom ott hogy lesz inkább spirált vegyél.(abba több is fér és kényelmesebb bele írni szerintem) És 10,-15 db csíkos 10 db kockás meg 1-2 sima is jól jöhet

Remélem segítettem.

2016. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 1-2 ceruza elég toll több kell #2 voltam
2016. aug. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) !
2016. aug. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!