Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem az egyetemen (a...

Úgy érzem az egyetemen (a szakon belül) mindenki jobb lesz majd, mint én?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy én mindennél, és mindenkinél jobb szeretnék lenni, csupán jó lenne tartani a többiekkel a szintet. Az évfolyamtársaim nagy része már jártas a szakkal kapcsolatos témákban, illetve olvastam olyanról is, aki kb 100 ponttal többet szerzett felvételin, mint én. Kissé kétségbeestem, hogy a kezdőségem miatt esetlegesen nem tudom majd teljesíteni a kurzusokat, és kurdarcot vallok. Tudom, hogy ez mind rajtam múlik, de akkor is. Esetleg ti voltatok már hasonló szituációban?

2016. aug. 11. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha kellően motivált vagy, akkor lépést fogsz tudni tartani, hidd el. Egyetemen mindenki ugyan arról a szintről indul. Lehet, hogy már foglalkoztak XY témakörrel, de az adott kurzus követelményei/tematikája/üteme nekik is új lesz. Konkrét példát is tudok írni, de azt csak pm-be, nem akarok túl személyes élményeket itt megosztani.
2016. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Ez az élet rendje, lesz aki jobb lesz és olyan is aki 2 hét után otthagyja az egészet mert sok neki.

Ha meg nem sikerül elsőre egy kurzus akkor felveszed még egyszer és menni fog. Nem te vagy és leszel az egyetlen.

2016. aug. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt éreztem tavaly ilyenkor, el sem akartam kezdeni. De most a legjobbak között vagyok :) használd ezt a félelmet motivációnak, ahogy én is tettem
2016. aug. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!