Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen sulitáskát vegyek?...

Milyen sulitáskát vegyek? Vans táska tulajdonosok HELP!

Figyelt kérdés

Vans táskát szeretnék suliba, de amit a neten írnak 12 cm-es mélység az nem kicsi? Elég sok könyvünk lesz és a legtöbb tanár spirál füzeteket kért. Szerinteten érdemes lenne megvenni? Mekkora hely van benne? Mekkora az a bizonyos "one size"?

Erre a táskára gondoltam: [link]

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 15. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatbol mondom, hogy a felet sem fogod annak hordani, ami "kell". Egyreszt, mert kicseszett nehez, masreszt, mert a fele sem fog igazabol kelleni. Nem csak a konyv, fuzetek de +kaja, innivalo, tesi cucc, meg egyeb cuccaid... haat hogy is mondjam... gurulos borond se lenne eleg meg egy malhas szamar. Eleg lesz a taska. Mondjuk hiaba kernek spiralfuzetet, egyszer azokat vettem, tobbet nem fogok. A spiral szetszaggatja a taskat, a tobbi fuzetet, bele akad mindenbe... utaltam.
2016. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Inkább ilyet vegyél. Nekem is ilyen volt gimiben (más színben) és tökéletesen elfértem benne.

2016. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a gyors válaszokat :)
2016. aug. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!