Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen feltételekhez köti az...

Milyen feltételekhez köti az OFA az ingyenes jogosítványt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a busz képzésre. Mit várnak cserébe?

2016. aug. 15. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az ofa?
2016. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2016. szept. 16. 16:06
 3/5 anonim válasza:
Köszi a linket. Ma hallottam erről, de mire net közelbe kerültem olaf-ként kerestem...:D
2017. febr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Esetemben:12 hónap alatt kell letenni a C és a D kategóriát,ha nem sikerül kb 900 ezret kell visszafizetni.

A C elméleti anyagot interneten kapod,amit 90 napig és vagy 60 órán használhatod.Szerintem az anyag mennyiségéhez képest kevés.Ha lejárt az időd és még nem vizsgáztál le eredményesen,a programot saját zsebből újra használhatod 30 ezerért.Elméleti vizsga ára 4600 Ft,gyakorlati kb 11 ezer.Az ofa csak az első vizsgát fizeti,pótvizsgát nem.Hát most itt tartok.

Ha kresz könyvből lehetett volna tanulni az kb 5-6 ezer forint és annyit tanulhatok belőle amennyit akarok és nincs idő megszorítás,sem 30 ezerért program bérlés,időkorláttal.Ez az egész egy nagy szemétség.Aláírtam a szerződést nincs más választásom.Mentségemre azt tudom felhozni nem ismertem

a feltételeket,mert a fenti feltételeket a tájékoztatón nem mondták.Menet közben derült ki.

2018. márc. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4 hónapja végeztem vele.


Minden elméleti vizsgám elsőre sikerült, készültem rá.

A gyakorlati vizsgán sokadszorra mentem át, jelentéktelen hibákra hivatkozva. Azóta buszozok.

2018. márc. 20. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!