Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon lehet olyan tárgyakat...

Neptunon lehet olyan tárgyakat felvenni, amelyek a mintatanterv szerint későbbi félévre esnek?

Figyelt kérdés
Pl. teljesítettem a büntetőjog 2-t és felveszem ebben a félévben az erre épülő büntető eljárásjogot. Felvehetem pluszban a büntető eljárásjog 2-t is? Vagy csak akkor vehetem fel, ha már levizsgáztam büntető eljárásjog 2-ből? Mert meg van hirdetve az is erre a félévre. Lehet hülye kérdés, de eddig ragaszkodtam a mintatantervhez szóval... Köszi a segítséget! :)
2016. aug. 16. 16:25
 1/3 A kérdező kommentje:
javítás 2. sor vége: büntető eljárásjog 1-ből.
2016. aug. 16. 16:29
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamire épül, akkor nem veheted fel előbb.


De mondjuk ha van egy sima kötelező, pl. Jogszociológia a harmadik félévre és ez nem pül semmire, akkor simá felveheted a második félévben is.

2016. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Harmadikos vagyok szóval már nincs olyan tárgyam sajna, ami nem épül semmire...de a segítséget köszönöm! :)
2016. aug. 16. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!