Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Király dolgok suli kezdéshez?

Animeholnapok kérdése:

Király dolgok suli kezdéshez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos elérkezett a pillanat, hogy beszerezzem a jövő tanévi tanszereimet, viszont nem tudom,hogy hol tudnék trendi dolgokat venni Magyarországon, Budapesten. Illetve, ha van olyan olda ahonnan csak rendelni lehet, vagy külföldi és nektek már bevált azt is szívesen várom!

Előre is köszönöm!



2016. aug. 16. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Trendi? Külföldi? MI. Menj be egy írószerboltba, vagy akármilyen boltba, ahol árulnak olyat, ami kell, és vedd meg, amelyik éppen tetszik. A füzet az füzet, a ceruza az ceruza, hátizsákod már lehet van, ha nem, vegyél olyat, aminek tetszik a mintája. Nincs ezen mit tervezgetni. Nem fogja senkit sem érdekelni, milyen radírod van, külföldről meg minek vennél bármit, hogy 3-szor drágább legyen? Majd a ruhából űzhetsz divatot, itt szerintem totál felesleges.
2016. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát a papírboltokban szoktak lenni mindenféle jópofa tolltartók. Nem is tudom, konkrétan mikre gondolsz. Egyébként ne a cuccaid alapján akard már meghatározni magad, kérlek! Az osztálytársaidat pont nem fogja érdekelni, hogy milyen tolltartód van, úgyhogy azzal pl nem fogsz tudni náluk bevágódni. :) Legyél velük aranyos-kedves, de jó, hogyha nyitsz is feléjük, és ha pl a ruháid nem is olyan divatosak , akkor is be fogsz tudni illeszkedni, fogsz találni olyanokat , akik elfogadnak úgyis , ahogy vagy. Meg hát pl ruhából olyat vegyél, amit szeretsz magadon, ami számodra ízléses, és jól is áll neked.
2016. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem az osztálytársaim miatt szeretnék, jópofa vicces dolgokat, hanem magam miatt. Ilyenekből sokkal több kedvem van tanulni, és egy kevésbé jó napon is mosolyt csalhatnak az arcomra. A külföldi oldalaokról pedig annyit, hogy néhányuk jóval olcsóbb, mint egy mondjuk Office Depot. Szóval köszönöm, hogy végig olvastátok a kérdést, további szép napot!
2016. aug. 17. 07:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Menj be egy nagyobb áruházba, ott simán találsz a leggagyibbtól a legjobb minőségű tanszereket.

Egyébként tényleg olyat válassz ami neked tetszik

2016. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Év kezdésre biztos nem ér ide, de ebayen elég sok érdekes, vicces dolgot találsz a témában fillérekért. Muffin formájú post it-től a fűszál tollig egészen a wc tartályra emlékeztető faragóig mindent megtalálsz.

[link]

[link]

[link]

[link]

Csak egy kis ízelítő.

2016. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A médiamarkt ban vannak vudeós cuccok asszem van almaaaaaaaa cuccok gondolom szereted vidmant
2016. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, és igen szeretem vidmant! :D
2016. aug. 18. 08:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor irány a médiamarkt és vidmaaaaaaaaaaaaan (6 is vagyok)
2016. aug. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!