Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Igényeljek új diákigazolványt?...

Igényeljek új diákigazolványt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly tanévben Gazdaságtudományi Karra jártam, 1 évet (FSZ). Most azt szüneteltetni fogom, és az Egészségügyi Karra fogok járni.

A diákigazolványomon GTK van feltüntetve, ahogy a matricán is. Most akkor újat kellene igényelnem, mivel EK-s leszek?



2016. aug. 17. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, de szerintem igen. Nekem a suli neve és a kar(én is ETK-s vagyok) szerepel és a matricán is.


Viszont az egyik ismerősöm meg úgy spórolt(ő GTK-s volt) egyetem után, hogy nappalira járó haverjának a matricáját leszedték és ráragasztották az ő diákjára. A másik csávó meg másik karra járt.


Kérdezd meg a TO-n az a biztos.

2016. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
igen kell mivel teljesen más karhoz fogsz tartozni, de biztos ami biztos alapon kérdezd meg a To-t
2016. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!