Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki az aki a javító (őszi...

Ki az aki a javító (őszi érettségit) Kecskeméten a kada elek suliban irja?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó suli vagy nagyon szigorúak lesznek? Végülis közgazdasági suli...én kandós vagyok és Félek! Valaki aki egy tantárgyból ir javítót és a kadában irja az mit gondol mennyire lesz másabb vagy a tanárok ilyenkor direkt olyat kérdeznek? Köszönöm mindenki válaszát!

2016. aug. 17. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A Kadába jófej tanárok vannak (vagy csak jókat fogtam ki). Legalábbis órán azok, a javító érettségiről nem tudok nyilatkozni.

Ne parázz, megérzik a félelmet :D egyébként ha készültél szerintem nem lesz durva.

2016. aug. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még folyamatosan készülök viszont Félek is mert ha már emberek közé kell mennem már attól ideges leszek...az érettségi meg hát csoda hogy idáig eljutottam elsem akartam menni rá...a szóbelire
2016. aug. 17. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen parás vagyok, úgyhogy megértem. Amúgy megkérdezhetem miből mész javítóra?
2016. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Történelem középszint! De olyan nulla a tudásom hogy gondolkozom rajta hogy jelentkezzek-e...az irasbelit talan megtudnam irni annyira hogy szóbelizhessek de ahhoz egy jo tételt kellene kihuznom plusz még tanulom a tételeket is szoval nem tudom mi legyen! 17ezrembe kerül ha nem sikerül! Szoval ha most megprobalom és nemsikerul akkor megprobalhatom tavasszal jövőre is de nekem alig van szerencsém szoval elég bizonytalan vagyok!
2016. aug. 17. 20:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok mert egy középszintű törivel kuzkodok ami másnak kútfejből sikerülne...szánalmasnak érzem magam komolyan
2016. aug. 17. 20:50
 6/6 anonim válasza:
Hát én odajárok és...
2016. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!